خانه / ویزای کانادا / درخواست آنلاین ویزای کانادا + راهنمای قدم به قدم + لیست مدارک و هزینه ها

درخواست آنلاین ویزای کانادا + راهنمای قدم به قدم + لیست مدارک و هزینه ها

ویزای کانادا

درخواست آنلاین ویزای کانادا و یا درخواست حضوری ویزای کانادا دو روشی هستند که برای سفر به کشور کانادا و اخذ ویزای این کشور به کار می‌آیند. کانادا کشوری پهناور در شمال قاره امریکای شمالی است. کانادا با کشورهای … همسایه است. امروزه مهاجران زیادی به این کشور سفر می‌کنند زیرا این کشور بااینکه کشوری پهناور است دارای جمعیت کمی می‌باشد ازاین‌رو از سراسر دنیا سرمایه‌گذاران و کارجویان خبره زیادی را می‌پذیرد. زبان رسمی این کشور انگلیسی است که در برخی از استان‌های آن زبان‌های دیگر مانند فرانسه نیز رواج داد.

کانادا کشوری سردسیر است و همین موضوع باعث می‌شود تا خیلی از افراد سفر به این کشور را در برنامه زندگی خود قرار ندهند. به‌غیراز مهاجران توریست‌های زیادی نیز برای سفر به این کشور اقدام می‌کنند و از منظر و طبیعت بی‌نظیر این کشور لذت می‌برند.

درخواست آنلاین ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا

برای آشنایی با انواع ویزای کانادا با ما در ادامه همراه باشید تا به صورت کامل انواع ویزای کانادا را برای شما عزیزان شرح دهیم:

 • ویزای توریستی کانادا

از محبوب ترین ویزاهایی که توسط افراد مختلف اخذ می شود ویزای توریستی این کشور است. ویزای توریستی کانادا در انواع مختلفی وجود دارد که شما با توجه به هدف خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این ویزا خود در انواع مختلفی ارائه می شود.ویزای توریستی کوتاه مدت به افراد این اجازه را می دهد تا به مدت نود روز در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشند. بهتر از قبل از پایان اعتبار ویزای خود به خاک ایران بازگردید. با این ویزا می توانید در تمام ایالت های کانادا گردش کنید و از تمام جاذبه های این کشور بی نظیر دیدن کنید.ویزای توریستی کانادا را می توانید برای ملاقات با خانواده نیز اخذ کنید. از دیگر ویزاهای خانوادگی می توان به ویزای الحاق به همسر کانادا و ویزای والدین نیز اشاره کرد. ویزای والدین برای والدینی صادر می شود که فرزندشان در کانادا مشغول به تحصیل یا کار است و دارای اقامت می باشد.

 • ویزای الحاق به همسر کانادا

ویزای الحاق به همسر هم که برای افرادی است که همسرشان در خاک کشور کانادا دارای اقامت دائم می باشد و یا این که شهروند این کشور است. از دیگر ویزاهایی که می توان به آن اشاره کرد ویزای تجاری و تحصیلی است که در این مقاله نمی گنجد. نوع دیگری از ویزای توریستی ویزای بلند مدت است.ویزای نوع D یا بلند مدت به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به مدت پنج سال در خاک کشور به تردد بپردازید. با این ویزا در هر بار ورود به خاک کانادا می توانید به مدت سه سال اقامت داشته باشید و پس از آن دوباره به خاک کشور خود بازگردید. به این ترتیب می توانید با این ویزا به خاک کانادا وارد شوید.

 • ویزای تحصیلی کانادا

با اخذ ویزای تحصیلی کانادا می توانید تا پایان تحصیل خود در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشید. به این ترتیب می توانید در کنار تحصیل خود به مدت محدود شغلی را نیز داشته باشید و به کسب در آمد بپردازید. نکته مهمی که در این باره وجود دارد این است که پس از پایان اعتبار ویزا باید به خاک ایران بازگردید.در صورتی که موفق شوید شغلی مناسب بیابید و بیمه برای شما ثبت شود، می توانید برای اخذ ویزای اقامتی کشور کانادا اقدام نمایید. با اخذ اقامت موقت یا دائم این کشور می توانید تمام وقت کار کنید و پس از آن نیز زندگی خود در خاک این کشور را بسازید و از آن لذت ببرید.

 • ویزای تجاری کانادا

ویزای کار کانادا بیشتر توسط صاحبان مشاغل یا افرادی که سرمایه گذار هستند کسب می شود. البته افرادی که در خاک کشور کانادا موفق به یافتن شغل می شوند نیز می توانند ویزای تجاری این کشور را اخذ کنند و در این کشور مشغول به کار شوند. با ویزای تجاری به مدت محدود می توانید در خاک این کشور مشغول باشید.در صورتی که از طریق سرمایه گذاری موفق به اخذ این ویزا شوید، اگر سرمایه شما تا حد مورد قبول سفارت باشد می توانید به راحتی اقامت این کشور را دریافت کنید. اگر هم ویزای کاری بگیرید و بتوانید شغلی رسمی با بیمه بیابید؛ می‌توانید برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمایید.

 

اگر اطلاعاتی در مورد ویزای کانادا ندارید این فایل صوتی را گوش کنید :

 

انواع درخواست ویزای کانادا :

شما به دو صورت می‌توانید برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید که در ادامه خواهیم گفت.

 1. درخواست آنلاین ویزای کانادا

مدارک موردنیاز را باید تکمیل کرده و ترجمه نمایید. فرم مربوط به اطلاعات خود را که برای سفارت بسیار مهم است به زبان انگلیسی تکمیل کنید.

کلیه مدارک را اسکن کرده و در سایت سفارت باید آپلود کنید. به درخواست آنلاین ویزای کانادا زودتر از درخواست حضوری پاسخ داده می‌شود.

در انتهای ثبت‌نام ۱۸۵ دلار کانادا را باید به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 1. درخواست حضوری ویزای کانادا

شما باید با توجه به شرایط خود یکی از شهرهایی که VAC در آن مستقر است را انتخاب کنید. بیشتر ایرانی‌ها به ارمنستان سفر می‌کنند، زیرا در این کشور در دو روز متوالی پرواز به ایران می‌باشد.

شما در ارمنستان هزینه کمتری را نسبت به دیگر شهرها متقبل خواهید شد. شما باید با مدارک و همین‌طور رسید پرداخت ۱۸۵ دلار کانادا به سفارت مراجعه نمایید.ارائه مدارک و کل کار شما حدود یک ساعت طول خواهد کشید و پس‌ازآن شما می‌توانید به ایران بازگردید.

شرایط ویزای کانادا

مدارک و شرایط اخذ ویزای کانادا

در اولین قدم برای ویزای کانادا باید تصمیم بگیرید که قصد دارید به صورت آنلاین برای ویزای کانادا اقدام کنید و یا اینکه به صورت حضوری از طریق یکی از کشورهای ترکیه دبی یا ارمنستان اقدام کنید.برای این که موفق به اخذ ویزای این کشور شوید باید شرایطی را داشته باشید. این شرایط سبب می شوند تا سفارت برای صدور ویزای شما تصمیمی درست اتخاذ کند. در صورتی که فاقد شرایط باشید، نمی توانید ویزای مورد نظر خود را اخذ کنید. البته تنها داشتن این شرایط کافی نیست و چگونگی نمایش آن نیز اهمیت دارد.

برای این که بدانید شرایط را دارید یا خیر بهتر است مدارکی را که در ادامه مشاهده می کنید، به دقت بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می توانید با ما ارتباط برقرار کنید. چیدمان مدارک نیز از جمله نکاتی است که می تواند مدارک شما را بهتر در سفارت به نمایش بگذارد.

 

مراحل درخواست ویزای کانادا

همان طور که می دانید برای اخذ ویزای این کشور ابتدا باید وقت سفارت کانادا را داشته باشید. پس از اخذ وقت که به دو صورت آنلاین و حضوری ارائه می شد؛ باید در تاریخ رزرو شده برای انگشت نگاری به دفاتر وک در یکی از کشورهای همسایه سفر کنید.

نکته مهم این است که از هر شهری که وقت سفارت بگیرید باید به همان نیز مراجعه کنید. با اخذ وقت سفارت می توانید به راحتی درخواست خود را به آن ها ابلاغ کنید. ایمیلی که شما به سفارت ارائه می کنید، تنها راهی است که از طریق آن سفارت پاسخ خود را به شما ابلاغ می کند. مراحل اخذ ویزا به شرح زیر است:

 1. اخذ وقت سفارت برای انگشت نگاری در یکی از شهرهای آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی و …
 2. ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی با مهر رسمی دارالترجمه
 3. ارائه مدارک به دفتر وک مربوطه در تاریخ اخذ شده
 4. انتظار برای دریافت ایمیل سفارت
 5. دریافت و بررسی پاسخ سفارت
 6. اقدام برای اخذ ویزا یا استفاده از خدمات پیکاپ

 

تفاوت درخواست آنلاین ویزای کانادا با درخواست حضوری ویزای کانادا چیست؟

مهم‌ترین تفاوت در صرف هزینه و وقت کمتر شماست. شما با صرف کمترین هزینه و زمان می‌توانید برای درخواست آنلاین ویزای کانادا اقدام نمایید. دیگر نیازی نیست به سفر بروید و تنها برای تاریخ انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری باید به سفارت بروید. بررسی درخواست آنلاین نیز سریع‌تر از درخواست حضوری پاسخ داده می‌شود.

 

چگونه درخواست آنلاین ویزای کانادا را ثبت کنیم؟

برای درخواست آنلاین ویزای کانادا تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید. مشاورین ما در این امر شمارا یاری خواهند کرد تا در کمترین زمان با پرداخت هزینه‌ای اندک موفق به اخذ ویزای کانادا شوید. شما در این راه نیاز به تجربه، دانش، تخصص و فردی دلسوز در کنار خوددارید. پس کافی است تا با ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم بهترین راه را به شما نشان دهیم و هر آنچه نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار دهیم. برای ثبت آنلاین شما باید اکانتی در سفارت بسازید و فرم سفارت را تکمیل کنید. کوچک‌ترین نقصی در  تکمیل این فرم می‌تواند منجر به رد شدن درخواست شما گردد.

تصویر زیر نمونه ای از ویزای کانادا اخذ شده به روش ثبت نام آنلاین درخواست ویزای کانادا می باشد که میتوانید مشاهده بفرمایید.

ویزای آنلاین کانادا

 

مدارک موردنیاز برای درخواست آنلاین ویزای کانادا چیست؟

شما باید مدارکی که در ادامه خواهیم گفت را به‌صورت ترجمه‌ شده اسکن کنید و در سایت بارگذاری نمایید. نکته مهم این است که این مدارک در دو دسته اطلاعات شخصی و مالی هستند که شما ملزم به ارائه آن‌ها هستید.

 1. فرم سفارت:

این فرم را باید به زبان انگلیسی رسمی بدون کوچک‌ترین نقصی تکمیل نمایید. امضای متقاضی باید روی این فرم باشد.

 1. شناسنامه:

هویت ملی شمارا نشان می‌دهد. باید حتماً از تمامی صفحات آن اسکن کنید.

 1. گذرنامه:

باید دارای حداقل شش ماه اعتبار از زمان صدور آن باشد.

 1. عکس:

سه قطعه عکس ۶ در ۴ با زمینه سفید که حداقل هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد. از زمان چاپ آن نیز بیشتر از شش ماه نگذشته باشد.

 1. نامه اشتغال به کار:

این نامه با توجه به شغل شما ارائه می‌گردد که شامل یکی از دسته‌های زیر خواهد بود:

پزشکان: پروانه پزشکی خود را باید ارائه دهند.

بازنشستگان: باید آخرین فیش حقوقی و حکم بازنشستگی خود را ارائه دهند.

کارمندان دولتی: باید حکم کارگزینی و فیش حقوقی خود را تحویل دهند.

کارمندان خصوصی: یک نامه مبنی بر اشتغال به کار با مهر و سربرگ رسمی شرکت ارائه دهند.

دانشجویان: گواهی اشتغال به تحصیل و کارت دانشجویی را ارائه دهند.

وکلا: پروانه وکالت خود را باید تحویل سفارت دهند.

مشاغل آزاد: این دسته از متقاضیان می‌توانند جواز کسب، لیست بیمه کارکنان و … را در مدارک خود ارائه دهند.

 1. سند ملکی:

این سند باید نشان دهد که شما دارای خانه، زمین و … هستید.

 1. واچر هتل:

برای تمام مدتی که در این کشور اقامت دارد هتل رزرو کنید. گاهی سفارت برگه رسید پرداخت را نیز از شما درخواست می‌کند.

 1. بلیط هواپیما:

شما باید بلیط رفت‌وبرگشت خود را رزرو کنید و به سفارت ارائه دهید.

 1. بیمه‌نامه:

باید از شرکتی معتبر باشد و تا سقف ۳۰ هزار یورو از مخارجی که ممکن است مربوط به درمان، تصادف، سرقت، فوت و … باشد را بپردازد.

 1. دعوت‌نامه:

باید از طرف یکی از دوستان و یا اقوام شما که دارای اقامت دائم است و یا شهروند کاناداست ارسال شود. دعوت‌نامه کانادا باید دارای امضای فرستنده و تاریخ باشد.

 

فرم مشخصات فردی و خانوادگی کانادا

در این قسمت میتوانید فرم مشخصات فردی و خانوادگی را دانلود کرده و به جهت تکمیل فرم لاتین برای کارشناسان ما ارسال کنید، اگر در تکمیل فرم سوال داشتید با ما تماس بگیرید.دقت کنید که تمام مشخصات مورد نیاز با صداقت و دقت کامل تکمیل گردد که روند اخذ ویزای شما به مشکل برخورد نکند.

دانلود فرم مشخصات فردی کانادا
دانلود فرم مشخصات خانوادگی کانادا

 

تعرفه ویزای کانادا

برای کسب اطلاعات دقیق درباره هزینه ها بهتر است نوع ویزای خود را انتخاب کنید. این که چند نفر برای اخذ ویزای می خواهند اقدام کنند و هر کدام دارای چه سن و سالی هستند نیز در این تعرفه مؤثر است. تعرفه های ما با احتساب هزینه ای است که برای انگشت نگاری سفارت کانادا باید بپردازید.همان طور که می دانید کلیه افراد باید هزینه ای را برای صدور ویزا به سفارت پرداخت کنند. این هزینه با توجه به سن و سال می تواند متغیر باشد. افراد زیر شش سال و بالای هشتاد سال نیازی نیست تا هزینه انگشت نگاری را پرداخت کنند و می توانند انگشت نگاری را انجام ندهند.

کلیه افراد باید مبلغی معادل ۱۰۰ دلار کانادا را برای صدور ویزا بپردازند. این هزینه ثابت است و به سن و سال ارتباطی ندارد. افراد بین شش تا دوازده سال نیز هزینه ای معادل نصف افراد بزرگ‌سال برای انگشت نگاری باید پرداخت کنند. این هزینه ها در تعرفه های ما لحاظ شده است و پکیج ما شامل پرداخت هزینه صدور ویزا نیز می شود.

مراحل ویزای کانادا

پیگیری جواب ویزای کانادا

پس از گذشت انگشت نگاری بررسی سفارت آغاز می شود. این بررسی بین دو تا چهار هفته زمان می برد. البته بهتر است زمان بیشتری را در نظر بگیرید زیرا مواردی بوده است که سه ماه پس از انگشت نگاری پاسخ سفارت ابلاغ شده است. پس از پایان بررسی های سفارت این پاسخ به ایمیل شما ارسال می شود.

ایمیل شما می تواند حامل خبر خوب و یا بد برای شما باشد. در صورتی که پاسخ سفارت به شما مثبت بود می توانید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه نمایید و یا این که از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید. به این ترتیب به راحتی می توانید ویزای خود را دریافت کنید.در صورتی که سفارت با درخواست شما مخالفت کند می توانید بلافاصله دوباره اقدام کنید. خوشبختانه کشور کانادا مانند کشورهای حوزه شینگن نیست. همان طور که می دانید در صورت ریجکت شدن ویزای شینگن می توانید دو تا چهار ماه پس از آن دوباره اقدام نمایید و اقدام مجدد بلافاصله وجود ندارد. اما کانادا این امکان را در اختیار شما قرار داده است.

همان ایمیلی که به سفارت ارائه داده اید تنها راه شما برای ارتباط با سفارت خواهد بود. پیگیری پاسخ سفارت در موارد مختلفی قابل استفاده است. به عنوان مثال سفارت با گذشت پنج ماه به شما پاسخی نداده باشد یا موارد دیگری که هر روز با آن برخورد داریم. البته علاوه بر ایمیل از طریق اکانت خود نیز می توانید پیگیر روند پرونده خود باشید.

 

ریجکت شدن ویزای کانادا

ریجکتی شما به هیچ چیز و هیچ کس بستگی ندارد به جر مدارکی که ارائه می دهید. با مدارکی که به سفارت ارائه می دهید می توانید به راحتی ویزای این کشور را اخذ کنید. در ادامه عواملی که ممکن است سبب ریجکتی شما شوند را خواهیم گفت:

 • مدارک ناقص

در صورتی که کوچک‌ترین نقصی در مدارک شما دیده شود، پرونده شما رد خواهد شد. مدارک شما به خصوص فرمی که می خواهید به سفارت ارائه دهید باید کامل باشد. نقصی که در مدارک شما به خصوص در فرمی که به سفارت ارائه می دهید باشد، ممکن است باعث رد شدن درخواست شما باشد.

 • مدارک غیر واقعی

در صورتی که مدارکی که ارائه می دهید جعلی باشند و سفارت آن را بررسی کند و به این نتیجه برسد نیز ریجکت خواهید شد. در جمع آوری مدارک دقت کنید و صداقت به خرج دهید.

 • تردید آفیسر سفارت

در صورتی که افسر سفارت احساس کند که قصد ترک خاک کشور کانادا را ندارید و در کشور مقصد خواهید ماند، با درخواست شما موافقت نخواهد کرد.

 • ضعف مدارک در نمایش وضعیت مالی

باید مدارک مالی مناسبی را به سفارت ارائه دهید. سفارت این مدارک را بررسی می کند و پاسخ را به شما ابلاغ می کند. دقت داشته باشید که مدارک شما باید استانداردهایی را داشته باشد تا قابل بررسی باشد.

 • ضعف مدارک در نشان دادن وابستگی به ایران

دولت تمام کشورهای توریستی نگران این موضوع هستند که خاک کشور آن ها توسط گردشگران اشغال شود. در این صورت حق شهروندان نابود خواهد شد و کشور رو به ویرانی خواهد رفت. به همین دلیل نکته مهمی که مدارک شما باید به نمایش بگذارد وابستگی شما در ایران و به خانواده و دارایی شما است.

 

نکات مهم برای مدارک درخواست آنلاین ویزای کانادا

 • از تمامی مدارک باید اسکن کنید. دقت داشته باشید که از تمامی صفحات اسکن تهیه نمایید.
 • ارائه لیست بیمه تأمین اجتماعی الزامی است.
 • اگر قصد ارائه سند مالکیت اتومبیل رادارید حداقل باید بالای صد میلیون تومان قیمت داشته باشد.
 • دقت داشته باشید بلیط و هتلی که رزرو می‌کنید قابلیت بازگشت داشته باشد. درصورتی‌که سفارت با درخواست شما موافقت نکند باید بلیط خود را کنسل کنید.
 • درصورتی‌که شخص فرستنده دعوت‌نامه دارای خانه باشد، شما می‌توانید با هماهنگی محل اقامت خود را منزل ایشان معرفی کنید.

فرم ثبت نام آنلاین

مشاوره ویزای کانادا

مشاورین مجرب و متخصص ما در پشتیبانی سایت وقت سفارت کانادا در خدمت شما هستند. برترین خدمات را با نازل ترین خدمت ارائه می دهیم زیرا معتقد هستیم رضایت مشتری مهم ترین دارایی ما باید باشد. برای این که موفق به اخذ ویزای این کشور شوید کافی است که با ما در تماس باشید.همان طور که می دانید نکته مهمی در این بین وجود دارد و آن تجربه است. زمانی که شما برای انجام کاری تجربه کافی را داشته باشید، درصد خطای شما به صفر خواهد رسید. تجربه سبب می شود که خطاهای تکراری را انجام ندهید و بهترین راه را انتخاب کنید تا به نتیجه برسید.

در ارائه مدارک همان طور که اشاره کردیم چیدمان نیز بسیار اهمیت دارد. نحوه چیدمان و استاندارهای آن توسط مشاورین ما بارها و بارها آنالیز شده است. با رعایت این استانداردها در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای کانادا خواهید شد و سفری خاطره انگیز را آغاز خواهید کرد.

 

نمونه ای از آخرین ویزای های کانادا اخذ شده :

نمونه ویزای کانادا

 

نمونه ویزای کانادا

جهت اخذ وقت سفارت کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به نوشته ما چندتا ستاره میدی؟
[Total: 144 Average: 3.9]

درباره ی مشاور کانادا

مطلب پیشنهادی

جواب ویزای کانادا + آموزش نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا ۲۰۱۹

جواب ویزای کانادا یکی از سؤالات عمده ای که همواره ذهن بسیاری از مهاجران به …

42 دیدگاه

 1. ضمن عرض سلام از ارایه اطلاعات شما تشکر دارم اگر امکان دارد نحوه ثبت در سفارت را نیز توضیح دهید .

 2. سلام
  از زمان ثبت نام تا زماني كه سفارت جواب بده چقد زمان ميبره؟

  • سلام روزتون بخیر
   این زمان متغیر هستش ولی از زمان ثبت نام و انگشتنگاری بین ۳ هفته تا ۶۰ روز زمان میبره تا سفارت به شما جواب رو اعلام کنه

  • با سلام و احترام
   لطفاً راهنمایی بفرمائید دانش آموزان سال چهارم، بعد از فراغت از تحصیلات مدرسه چگونه می توانند برای ادامه تحصیلات تکمیلی به کانادا مهاجرت نمایند.
   با سپاس

 3. سهیلا رمضانی

  سلام ممنون از توضیحاتتون
  من برای نورزرو ۹۷ میخوام تورنتو باشم چه زمانی برای ثبت نام اقدام کنم بهتره؟

  • مشاور کانادا

   سلام وقتتون بخیر
   باتوجه به پروسه زمانی آماده سازی مدارک تا پاسخ دهی سفارت که معمولا بین ۱۵ تا ۲ ماه زمان میبره الان اقدام کنید زمان مناسبی خواهد بود.

 4. سلام
  داشتن دعوتنامه كانادا در روند ويزا شدن ميتونه كمك كنه؟

 5. سلام وقت بخیر
  من پارسال برای کانادا اقدام کردم متاسفانه ویزا نشدم الان میتونم دوباره اقدام کنم؟

  • سلام روزتون بخیر بله مشکلی نداره فقط با کارشناسای ما حتما صحبت کنید که مجدد این اتفاق براتون رخ نده

 6. من ۵ سال پیش از آلمان شینگن داشتم دیگه سفر اروپا نداشتم تمکن و مدارک شغلیمم کامله اگر اقدام کنم مولتی ۵ ساله رو میتونم بگیرم؟ چون همکارم شرایطش مثل من بود و شرکت شما اقدام کرد ویزا شد.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام داشتن این سفر آلمان خیلی میتونه بهتون کمک کنه ولی درنهایت باید مدارکتون کامل چک بشه که با کمترین ریسک اقدام کنید
   بهتره یه مشاوره حضوری داشته باشید

 7. سلام
  آیا برا اخذ ویزای تحصیلی هم نیاز به ارائه مدارک جهت احراز تمکن مالی نیازه؟

 8. من ١ سال پيش از كانادا ريجكت شدم الان اقدام كنم هزينه انگشتنگاري رو مجدد بايد بدم؟؟؟

 9. ممنون توضیحاتتون کامل بود اگه درمورد مهاجرت به کانادا هم توضیح بدین ممنون میشم

 10. سلام خسته نباشيد،من ساله ٨٠ براي رفتن به كاناداباهمسرم اقدام كرديم وپذيرش شديم اما من باايشان نرفتم ايا مداركم درسفارت موجوده يابايد مجدد اقدام كنم؟

  • سلام
   درهر صورت پس از اتمام تاریخ ویزا باید مجدد اقدام کنید اما اگر در ده سال گذشته انگشتنگاری کرده بودید نیاز به انگشتنگاری نبود ولی در حال حاضر به صورت کامل باید اقدامات درخواست ویزای کانادا رو انجام بدین.

 11. سلام داشتن يه ويزاي شينگن كه مربوط به سال ٩٥ هست ميتونه به پروندم كمك كنه؟

 12. من تمام مدارکم طبق چیزی که نوشتین کامل ولی تمکنم کمه شانسمو کم میکنه؟

 13. ویزا برای مجردها که میخوان اقامت داعئم داره یانه

 14. سلام
  قيمت ويزاي كانادا همه جا ٢٥٠٠ دلار ميدن شما چجوري ميزنيد ٣٠٠دلار؟؟؟؟

 15. سلام وقت بخیرمیتونم برای کاربه کاندادبرم اتباع اڢغان هستم مقم ایران سابقه خدماتی وبنای ساختمان

 16. سلام
  آیا تمکن مالی که از بانک گرفتم اگر به دلار آمریکا باشد اشکالی دارد؟

 17. سلام من مجرد ۳۷ سالمه شینگن ندارم ولی مدیر فروش کارخانه با درامد ۱۰ تا ۱۵ م و سابقه بیمه هم دارم بالانس مالی حدود ۲۵۰ م و مانده ۱۰۰ م سابقه سفر هم ترکیه و صربستان دارم اگه دعوت نامه برام بزارید چن درصد ویزا کانادا رو میگیرم و اینکه ضمانت بازگشت هم دارید یا خیر

  • سلام روزتون بخیر
   با توجه به کامل بودن مدارکتون با درج دعوتنامه در پرونده تا ۸۰ درصد امکان ویزا شدن پروندتون بالا میره
   خیر ضمانتنامه نیاز نیست

 18. سلام ایا امکان بررسی و کمک برای اپلودمدارک ویزای تحصیلی دخترم هست؟؟

 19. قیمت ویزای توریستی ۱۸۵ دلار هست ، چطوری ۲۵۰۰ دلار هست ، اگر می تونستم ورق سفارت کانادا براتون می فرستادم ، خدا خوش نمی اد ، این قدر پول گرفتن ، ۵۰۰ تا یا ۱۰۰۰ تا بخورید ، نه دیگه این قدر

  • سلام فکر میکنم با شرکت دیگه اشتباه گرفتین ما همچین هزینه ای نمیگیریم کل هزینه دریافتی ما ۳۰۰ دلار هست که ۱۸۵ تا واریزی سفارت رو هم انجام میدیم

 20. شما چقدر می‌گیرد ، فقط برای فرم کردن ویزا توریستی ، امیدوارم زیاد نباشه

 21. سلام امکان تاسیس یک شرکت واسپانسری شخصی دیگردرکانادا وصدور ویزا وجود دارد میتونید راهنمایی بفرمایید؟

 22. من برای کریسمس میخوام کانادا باشم برای ویزای کی باید اقدام کنم؟و مدارک باید به انگلیسی ترجمه بشه؟مدرک زبان تاثییر داره؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای تماس مستقیم (کلیک کنید)