خانه / وبلاگ / وقت سفارت

وقت سفارت

وقت سفارت :در سال های اخیر با افزایش تعداد تقاضاها برای سفر سفارت اقدام به ارائه وقت به مسافران کرد. در حقیقت وقت سفارت به مسافران این امکان را می دهد تا در تاریخ و ساعتی مشخص به سفارت مراجعه کنند و درخواست خود را به سفارت ارائه دهند. سفارت این سرویس را با افزایش تقاضای متقاضیان برای اخذ ویزا قرار داد. وقت سفارت در انواع مختلفی به متقاضیان ارائه می شود. در حقیقت در سال های اخیر با افزایش تعداد متقاضیان اخذ ویزا، سفارت ها اقدام به ارائه وقت به متقاضیان کردند. به این ترتیب هم دیگر خبری از صف های طولانی و بی نظمی در برابر سفارت ها نبود و هم این که در سفارت ازدحام نمی شد.

وقت سفارت

وقت سفارت چیست؟

ارائه زمان تعیین شده برای مصاحبه و انگشت نگاری باعث نظم بیشتر در پروسه صدور ویزای شما می شود.. هم اکنون نیز افرادی که می خواهند به کشورهای حوزه شینگن و کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس و کانادا سفر کنند و بازدید داشته باشند. بهتر است قبل از سفر و اقدام به برنامه ریزی مناسب برای این کار کرده تا بدون استرس و کم و کسر به سفر خود برسید.

 

نکات مهم و کلیدی

درباره وقت سفارت نکاتی وجود دارد که در این بخش به آن اشاره می‌کنیم. این که چه زمانی باید اقدام کنید و چه چیزهایی را نباید فراموش کنید ازجمله مواردی هستند که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا هیچ سؤال بی‌جوابی در ذهن شما باقی نماند.

  1. زمان

در اخذ وقت به زمان باید بسیار دقت کنید. اما چرا زمان مهم است؟ فرض کنید برنامه‌ریزی کرده‌اید که برای تابستان به فرانسه بروید. اولین گامی که باید بردارید این است که وقت فرانسه را بگیرید. خب در فصل تابستان با توجه به تعطیلات افراد زیادی قصد دارند تا به این کشور سفر کنند.

درنتیجه ممکن است تعداد زیادی از افراد قصد سفر به فرانسه را داشته باشند و وقت فرانسه را نیز اخذ کرده باشند. به این ترتیب ممکن است تمام‌وقت‌ها پرشده باشد و شما نتوانید در زمان موردنظر خود به سفارت مراجعه کنید.

برای این که بتوانید در تاریخ موردنظر خود به سفارت مراجعه کنید باید قبل از تعطیلات به فکر بیفتید و به‌ موقع برای سفر و ویزا برنامه ریزی کنید. تا بتوانید با توجه به برنامه‌ریزی خود به سفارت مراجعه کرده و پس از ویزا شدن عازم سفر شوید.

  1. مدارک

برای مراجعه به سفارت باید کلیه مدارک موردنیاز سفارت را به‌صورت ترجمه‌شده ارائه دهید. این مدارک باید بدون هیچ نقصی ارائه شود تا سفارت پس از بررسی به شما پاسخی را ابلاغ کند. پس برای ترجمه مدارک خود نیز وقتی را در نظر بگیرید.

  1. هزینه

زمانی که می‌خواهید به سفارت مراجعه کنید باید هزینه صدور ویزا را به‌طور کامل بپردازید. به‌عنوان‌مثال برای اخذ ویزای کانادا ابتدا باید هزینه‌ای را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید. پس‌ازاین پرداخت لازم است تا مبلغی را نیز در تاریخ وقت به‌صورت نقدی به سفارت بپردازید. پس حتماً پول همراه داشته باشید.

 

چگونه وقت سفارت بگیریم؟

برای اخذ این وقت ابتدا باید کشور مقصد را مشخص کنید. یعنی بدانید به چه کشوری می‌خواهید بروید تا در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ وقت سفارت شوید. برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشید تا بدانید هیچ اشتباهی در کار نیست و به آنچه می خواهید می رسید.

سفارت تاریخی را به شما می دهد که امکان پذیر است. پس خیال نکنید هر موقع که بخواهید می توانید وقت را داشته باشید. برخی از کشورهای به صورت آنلاین و برخی دیگر به صورت حضوری و آنلاین اقدام می کنند. یعنی شما می توانید از هر طریقی که می خواهید وقت مورد نظر خویش را داشته باشید.

برای این که بتوانید در تاریخ مورد نظر خود به سفارت مراجعه کنید کافی است تا با مشاورین مجرب ماکان سیر آسمان در پشتیبانی همین سایت تماس حاصل نمایید. ما این جا هستیم تا هر آنچه می خواهید را برای شما دست یافتنی کنیم. برای درخواست صفر تا صد خدمات ویزا کافی است تا تاریخ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال برای اخذ درخواست ویزای کانادا می توانید به دوصورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید. برای اخذ وقت حضوری سفارت می توانید به سفارت مراجعه کنید. سفارت به شما این اجازه را می دهد تا هزینه را بپردازید و سپس در تاریخی که به شما اعلام می کند می توانید به سفارت مراجعه کنید و انگشت نگاری را انجام دهید.

اکثر سفارت های کشورهایی که در حوزه شینگن قرار دارند تنها به صورت آنلاین خدمات کنسولی و ثبت درخواست ویزا را ارائه می دهند و می توانید برای اخذ آن اقدام کنید. کافی است تا با ما همراه شوید. وقت سفارت آلمان، فرانسه، بلژیک، یونان، اسپانیا، ایتالیا و … در کمترین زمان ممکن برای شما اخذ خواهد شد.

 

انواع وقت سفارت

وقت فوری و عادی سفارت را می توانید از ما بخواهید. با وقت فوری سفارت در کمتر از یک ماه موفق می شوید تا به سفارت وارد شوید. برای اخذ این نوع وقت باید هزینه بیشتری را بپردازید تا موفق شوید در زمانی که می خواهید وارد سفارت شوید. نوع دیگر وقت عادی سفارت است که در ادامه شرح مفصلی از هر یک را آورده ایم.

  • وقت فوری

فرض کنید قصد شرکت در یک سمینار و یا کنفرانس مهم را داشته باشید. در این صورت باید وقت فوری سفارت را اخذ کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن وارد سفارت شوید. اکثر وقت های فوری به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از یک ماه به سفارت مراجعه کنید.

این وقت را زمانی باید بگیرید که برنامه ریزی مهم و دقیقی برای سفر خود داشته باشید. به این ترتیب می توانید در تاریخ و ساعتی مشخص به سفارت مراجعه کنید و امور خود را به سفارت بسپارید. با ما همراه باشید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید وقت فوری سفارت را اخذ کنید.

وقت فوری سفارت آلمان در این چند وقت اخیر کمی نایاب شده است. البته اگر قصد سفر توریستی به آلمان را داشته باشید میتوانید در تاریخی نزدیک به سه ماه آینده وقت فوری سفارت را داشته باشید. اما برای انواع دیگری از ویزا این امکان مهیا نمی باشد و نمی توانید از وقت فوری سفارت استفاده نمایید.

  • وقت عادی

وقت عادی سفارت هم به شما این امکان را می دهد تا در بازه زمانی مشخص و البته بیش از وقت فوری سفارت زمان می برد. با اخذ وقت عادی سفارت می توانید در بازه زمانی بیشتری به سفارت مراجعه کنید. به این ترتیب می توانید در تاریخ مشخص شده به سفارت مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل دهید.

وقت عادی سفارت برای زمانی مناسب است که شما برنامه خاصی برای تاریخ سفر خود را ندارید. در واقع زمانی که تنها به قصد گردش و یا دیدار اقوام می خواهید سفر کنید بهترین گزینه وقت عادی سفارت است. با وقت عادی می توانید به راحتی در زمانی که دارید مدارک خود را ترجمه کنید و به تمامی کارهایتان برسید.

  • وقت تضمینی

ما تضمین می کنیم در تاریخ دلخواه شما وقت تضمینی سفارت را ارائه دهیم. جمله ای که در سایت ها و مکان های مختلفی ممکن است دیده باشید. بله ما هم تضمین می کنیم اما نکاتی است که باید بدانید. زمانی که وقت سفارت برای شما اخذ می شود باید مطابق با آنچه سفارت می گوید؛ باشد.

در این میان مراقب افرادی باشید که تنها قصد اخاذی از شما را دارند. برای اخذ ویزا باید با توجه به برنامه ای که سفارت دارد اقدام نمود. به عنوان مثال نمی شود برای فردا به سفارت ایتالیا یا هر کشور دیگری مراجعه کنید، یا شاید هم بشود! این بستگی به برنامه زمانی سفارت دارد.

برای این که وقت تضمینی را داشته باشید می توانید به ما اطمینان کنید. ما در کمترین زمان ممکن این خدمات را برای شما اخذ می کنیم و می توانید به سفارت مراجعه کنید. دقت داشته باشید که برای تعطیلات به خصوص عید نوروز بهتر است هر چه زودتر اقدام نمایید.

وقت سفارت فوری

 

وقت سفارت کانادا

سفارت کانادا سیستم ویزا دهی متفاوتی نسبت به بقیه کشورها داشته و علاوه بر نیاز به اخذ مصاحبه کانادا میتوانید مدارک خود را به صورت آنلاین آپلود و ثبت نام کنید.برای درخواست آنلاین ویزای کانادا قدری داشتن تخصص مهم بوده و بهتر است برای این کار از متخصصیت در این زمینه کمک بگیرید.این کار به شما در اخذ ویزای کانادا کمک شایانی مینماید.

 

پس از اخذ وقت چه کنیم؟

پس از این که موفق شدید؛ باید مدارک خود را آماده کنید. آماده سازی مدارک با توجه به حجم مدارکی که می خواهید ارائه دهید متفاوت است. این آماده سازی ممکن است یک هفته زمان ببرد یا چند روز. مدارک خود را مطابق با آنچه می دانید آماده کنید و به دست مترجم بسپارید.

اگر مترجم رسمی نمی شناسید مدارک خود را به ما بسپارید. ترجمه مدارک برای سفارت باید با مهر دارالترجمه رسمی باشد. در حقیقت مدرکی که ترجمه می شود گویا نسخه اصلی مدرک شما اما به زبانی دیگر است. این مدارک را تهیه کنید تا موفق شوید نظر سفارت را درباره صدور ویزا جلب کنید.

نکته مهمی که وجود دارد این است که در حقیقت ویزایی که صادر می شود با توجه به مدارک خود شماست. هر چه مدارک شما بیشتر نشان دهد که به ایران وابستگی دارید و به خاک کشور باز می گردید؛ درصد موافقت سفارت با تقاضای ویزای شما افزایش پیدا می کند.

پس از این که مدارک خود را به سفارت تحویل دادید باید انتظار بکشید. این انتظار بین دو تا چهار هفته زمان خواهد برد. البته این زمان به صورت میانگین است و برای برخی از افراد مدت زمان بیشتری ممکن است زمان ببرد. پس از گذشت این مدت زمان پاسخ سفارت به ایمیل ثبت شده توسط شما ارسال خواهد شد که می توانید با توجه به جواب گام بعدی را بردارید.

 

اگر وقت کافی ندارید این کار را به ما بسپارید

درباره ی مشاور کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *