خانه / ویزا / ویزای کانادا

ویزای کانادا

درخواست آنلاین ویزای کانادا و یا درخواست حضوری ویزای کانادا دو روشی هستند که برای سفر به کشور کانادا و اخذ ویزای این کشور به کار می‌آیند. کانادا کشوری پهناور در شمال قاره امریکای شمالی است. کانادا با کشورهای … همسایه است. امروزه مهاجران زیادی به این کشور سفر می‌کنند زیرا این کشور بااینکه کشوری پهناور است دارای جمعیت کمی می‌باشد.

ازاین‌ رو از سراسر دنیا سرمایه‌گذاران و کارجویان خبره زیادی را می‌پذیرد. زبان رسمی این کشور انگلیسی است که در برخی از استان‌های آن زبان‌های دیگر مانند فرانسه نیز رواج داد.

ویزای کانادا

ویزای کانادا

برای آشنایی با انواع ویزای کانادا با ما در ادامه همراه باشید تا به صورت کامل انواع ویزای کانادا را برای شما عزیزان شرح دهیم:

1- ویزای توریستی کانادا

از محبوب ترین ویزاهایی که توسط افراد مختلف اخذ می شود ویزای توریستی این کشور است. ویزای توریستی کانادا در انواع مختلفی وجود دارد که شما با توجه به هدف خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این ویزا خود در انواع مختلفی ارائه می شود.

ویزای توریستی کوتاه مدت به افراد این اجازه را می دهد تا به مدت نود روز در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشند. بهتر از قبل از پایان اعتبار ویزای خود به خاک ایران بازگردید. با این ویزا می توانید در تمام ایالت های کانادا گردش کنید و از تمام جاذبه های این کشور بی نظیر دیدن کنید.

ویزای توریستی کانادا را می توانید برای ملاقات با خانواده نیز اخذ کنید. از دیگر ویزاهای خانوادگی می توان به ویزای الحاق به همسر کانادا و ویزای والدین نیز اشاره کرد. ویزای والدین برای والدینی صادر می شود که فرزندشان در کانادا مشغول به تحصیل یا کار است و دارای اقامت می باشد.

2- ویزای الحاق به همسر

ویزای الحاق به همسر هم که برای افرادی است که همسرشان در خاک کشور کانادا دارای اقامت دائم می باشد و یا این که شهروند این کشور است. از دیگر ویزاهایی که می توان به آن اشاره کرد ویزای تجاری و تحصیلی است که در این مقاله نمی گنجد.

نوع دیگری از ویزای توریستی ویزای بلند مدت است.ویزای نوع D یا بلند مدت به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به مدت پنج سال در خاک کشور به تردد بپردازید. با این ویزا در هر بار ورود به خاک کانادا می توانید به مدت سه سال اقامت داشته باشید و پس از آن دوباره به خاک کشور خود بازگردید.

به این ترتیب می توانید با این ویزا به خاک کانادا وارد شوید.

3- ویزای تحصیلی کانادا

با اخذ ویزای تحصیلی کانادا می توانید تا پایان تحصیل خود در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشید. به این ترتیب می توانید در کنار تحصیل خود به مدت محدود شغلی را نیز داشته باشید و به کسب در آمد بپردازید.

نکته مهمی که در این باره وجود دارد این است که پس از پایان اعتبار ویزا باید به خاک ایران بازگردید.در صورتی که موفق شوید شغلی مناسب بیابید و بیمه برای شما ثبت شود، می توانید برای اخذ ویزای اقامتی کشور کانادا اقدام نمایید.

با اخذ اقامت موقت یا دائم این کشور می توانید تمام وقت کار کنید و پس از آن نیز زندگی خود در خاک این کشور را بسازید و از آن لذت ببرید.

4- ویزای تجاری کانادا

ویزای کار کانادا بیشتر توسط صاحبان مشاغل یا افرادی که سرمایه گذار هستند کسب می شود. البته افرادی که در خاک کشور کانادا موفق به یافتن شغل می شوند نیز می توانند ویزای تجاری این کشور را اخذ کنند و در این کشور مشغول به کار شوند.

با ویزای تجاری به مدت محدود می توانید در خاک این کشور مشغول باشید.در صورتی که از طریق سرمایه گذاری موفق به اخذ این ویزا شوید، اگر سرمایه شما تا حد مورد قبول سفارت باشد می توانید به راحتی اقامت این کشور را دریافت کنید.

اگر هم ویزای کاری بگیرید و بتوانید شغلی رسمی با بیمه بیابید؛ می‌توانید برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمایید.

راهنمای ثبت نام آنلاین

راهنمای ثبت نام آنلاین و حضوری ویزای کانادا

شما به دو صورت می‌توانید برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید که در ادامه خواهیم گفت.

 1. درخواست آنلاین ویزای کانادا

مدارک موردنیاز را باید تکمیل کرده و ترجمه نمایید. فرم مربوط به اطلاعات خود را که برای سفارت بسیار مهم است به زبان انگلیسی تکمیل کنید.کلیه مدارک را اسکن کرده و در سایت سفارت باید آپلود کنید. به درخواست آنلاین ویزای کانادا زودتر از درخواست حضوری پاسخ داده می‌شود.در انتهای ثبت‌نام 185 دلار کانادا را باید به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 1. درخواست حضوری ویزای کانادا

شما باید با توجه به شرایط خود یکی از شهرهایی که VAC در آن مستقر است را انتخاب کنید. بیشتر ایرانی‌ها به ارمنستان سفر می‌کنند، زیرا در این کشور در دو روز متوالی پرواز به ایران می‌باشد.شما در ارمنستان هزینه کمتری را نسبت به دیگر شهرها متقبل خواهید شد. شما باید با مدارک و همین‌طور رسید پرداخت 185 دلار کانادا به سفارت مراجعه نمایید.ارائه مدارک و کل کار شما حدود یک ساعت طول خواهد کشید و پس‌ازآن شما می‌توانید به ایران بازگردید.

 

تفاوت درخواست آنلاین و درخواست حضوری

مهم‌ترین تفاوت در صرف هزینه و وقت کمتر شماست. شما با صرف کمترین هزینه و زمان می‌توانید برای درخواست آنلاین ویزای کانادا اقدام نمایید. دیگر نیازی نیست به سفر بروید و تنها برای تاریخ انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری باید به سفارت بروید. بررسی درخواست آنلاین نیز سریع‌تر از درخواست حضوری پاسخ داده می‌شود.

 

شرایط اخذ ویزای کانادا

در اولین قدم برای ویزای کانادا باید تصمیم بگیرید که قصد دارید به صورت آنلاین اقدام کنید و یا اینکه به صورت حضوری از طریق یکی از کشورهای ترکیه دبی یا ارمنستان اقدام کنید.برای این که موفق به اخذ ویزای این کشور شوید باید شرایطی را داشته باشید.

این شرایط سبب می شوند تا سفارت برای صدور ویزای شما تصمیمی درست اتخاذ کند. در صورتی که فاقد شرایط باشید، نمی توانید ویزای مورد نظر خود را اخذ کنید. البته تنها داشتن این شرایط کافی نیست و چگونگی نمایش آن نیز اهمیت دارد.

برای این که بدانید شرایط را دارید یا خیر بهتر است مدارکی را که در ادامه مشاهده می کنید، به دقت بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می توانید با ما ارتباط برقرار کنید. چیدمان مدارک نیز از جمله نکاتی است که می تواند مدارک شما را بهتر در سفارت به نمایش بگذارد.

مدارک لازم برای ویزای کانادا

مراحل درخواست از صفر تا صد

همان طور که می دانید برای اخذ ویزای این کشور ابتدا باید وقت سفارت کانادا را داشته باشید. پس از اخذ وقت که به دو صورت آنلاین و حضوری ارائه می شد؛ باید در تاریخ رزرو شده برای انگشت نگاری به دفاتر وک در یکی از کشورهای همسایه سفر کنید.

نکته مهم این است که از هر شهری که وقت سفارت بگیرید باید به همان نیز مراجعه کنید. با اخذ وقت سفارت می توانید به راحتی درخواست خود را به آن ها ابلاغ کنید. ایمیلی که شما به سفارت ارائه می کنید، تنها راهی است که از طریق آن سفارت پاسخ خود را به شما ابلاغ می کند. مراحل اخذ ویزا به شرح زیر است:

 1. اخذ وقت سفارت برای انگشت نگاری در یکی از شهرهای آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی و …
 2. ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی با مهر رسمی دارالترجمه
 3. ارائه مدارک به دفتر وک مربوطه در تاریخ اخذ شده
 4. انتظار برای دریافت ایمیل سفارت
 5. دریافت و بررسی پاسخ سفارت
 6. اقدام برای اخذ ویزا یا استفاده از خدمات پیکاپ

 

چگونه درخواست آنلاین ویزای کانادا را ثبت کنیم؟

برای درخواست آنلاین ویزای کانادا تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید. مشاورین ما در این امر شمارا یاری خواهند کرد تا در کمترین زمان با پرداخت هزینه‌ای اندک موفق به اخذ ویزای شوید. شما در این راه نیاز به تجربه، دانش، تخصص و فردی دلسوز در کنار خوددارید. پس کافی است تا با ما تماس بگیرید. ما می‌توانیم بهترین راه را به شما نشان دهیم و هر آنچه نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار دهیم.

برای ثبت آنلاین شما باید اکانتی در سفارت بسازید و فرم سفارت را تکمیل کنید. کوچک‌ترین نقصی در  تکمیل این فرم می‌تواند منجر به رد شدن درخواست شما گردد. برای درخواست ویزا اگر زمان کافی برای تماس با مجموعه را ندارید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما پس از بررسی در اولین فرصت برای اقدام با شما تماس بگیرند.

 

فرم درخواست ویزای کانادا

فرم مشخصات فردی و خانوادگی

در این قسمت میتوانید فرم مشخصات فردی و خانوادگی را دانلود کرده و به جهت تکمیل فرم لاتین برای کارشناسان ما ارسال کنید، اگر در تکمیل فرم سوال داشتید با ما تماس بگیرید.دقت کنید که تمام مشخصات مورد نیاز با صداقت و دقت کامل تکمیل گردد که روند اخذ ویزای شما به مشکل برخورد نکند.

دانلود فرم مشخصات فردی کانادا
دانلود فرم مشخصات خانوادگی کانادا

 

مدارک و شرایط لازم

مدارک لازم برای ویزای کانادا

شما باید مدارکی که در ادامه خواهیم گفت را به‌صورت ترجمه‌ شده اسکن کنید و در سایت بارگذاری نمایید. نکته مهم این است که این مدارک در دو دسته اطلاعات شخصی و مالی هستند که شما ملزم به ارائه آن‌ها هستید.

 1. فرم سفارت: این فرم را باید به زبان انگلیسی رسمی بدون کوچک‌ترین نقصی تکمیل نمایید. امضای متقاضی باید روی این فرم باشد.
 1. شناسنامه: هویت ملی شمارا نشان می‌دهد. باید حتماً از تمامی صفحات آن اسکن کنید.
 1. گذرنامه: باید دارای حداقل شش ماه اعتبار از زمان صدور آن باشد.
 2. عکس: سه قطعه عکس 6 در 4 با زمینه سفید که حداقل هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد. از زمان چاپ آن نیز بیشتر از شش ماه نگذشته باشد.
 3. نامه اشتغال به کار: این نامه با توجه به شغل شما ارائه می‌گردد .
 4. سند ملکی: این سند باید نشان دهد که شما دارای خانه، زمین و … هستید.
 1. واچر هتل: برای تمام مدتی که در این کشور اقامت دارد هتل رزرو کنید. گاهی سفارت برگه رسید پرداخت را نیز از شما درخواست می‌کند.
 1. بلیط هواپیما: شما باید بلیط رفت‌وبرگشت خود را رزرو کنید و به سفارت ارائه دهید.
 1. بیمه‌نامه: باید از شرکتی معتبر باشد و تا سقف 30 هزار یورو از مخارجی که ممکن است مربوط به درمان، تصادف، سرقت، فوت و … باشد را بپردازد.
 1. دعوت‌نامه: باید از طرف یکی از دوستان و یا اقوام شما که دارای اقامت دائم است و یا شهروند کاناداست ارسال شود. دعوت‌نامه کانادا باید دارای امضای فرستنده و تاریخ باشد.

هزینه های اخذ ویزا

هزینه های اخذ ویزا

برای کسب اطلاعات دقیق درباره هزینه ها بهتر است نوع ویزای خود را انتخاب کنید. این که چند نفر برای اخذ ویزای می خواهند اقدام کنند و هر کدام دارای چه سن و سالی هستند نیز در این تعرفه مؤثر است. تعرفه های ما با احتساب هزینه ای است که برای انگشت نگاری سفارت کانادا باید بپردازید.

همان طور که می دانید کلیه افراد باید هزینه ای را برای صدور ویزا به سفارت پرداخت کنند. این هزینه با توجه به سن و سال می تواند متغیر باشد. افراد زیر شش سال و بالای هشتاد سال نیازی نیست تا هزینه انگشت نگاری را پرداخت کنند و می توانند انگشت نگاری را انجام ندهند.

 

نوع ویزای درخواستیواریزی آنلاین سفارت
هزینه واریزی برای ویزای توریستی185 دلار
هزینه واریزی برای ویزای تحصیلی235 دلار
هزینه واریزی برای ویزای کاری240 دلار
هزینه واریزی برای اقامت کوتاه مدت285 دلار

 

کلیه افراد باید مبلغی معادل 100 دلار را برای صدور ویزا بپردازند. این هزینه ثابت است و به سن و سال ارتباطی ندارد. افراد بین شش تا دوازده سال نیز هزینه ای معادل نصف افراد بزرگ‌سال برای انگشت نگاری باید پرداخت کنند.

این هزینه ها در تعرفه های ما لحاظ شده است و پکیج ما شامل پرداخت هزینه صدور ویزا نیز می شود.

پیگیری جواب ویزای کانادا

پیگیری جواب ویزای کانادا

پس از گذشت انگشت نگاری بررسی سفارت آغاز می شود. این بررسی بین دو تا چهار هفته زمان می برد. البته بهتر است زمان بیشتری را در نظر بگیرید زیرا مواردی بوده است که سه ماه پس از انگشت نگاری پاسخ سفارت ابلاغ شده است. پس از پایان بررسی های سفارت این پاسخ به ایمیل شما ارسال می شود.

ایمیل شما می تواند حامل خبر خوب و یا بد برای شما باشد. در صورتی که پاسخ سفارت به شما مثبت بود می توانید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه نمایید و یا این که از خدمات پیکاپ ما استفاده کنید. به این ترتیب به راحتی می توانید ویزای خود را دریافت کنید.

در صورتی که سفارت با درخواست شما مخالفت کند می توانید بلافاصله دوباره اقدام کنید. خوشبختانه کشور کانادا مانند کشورهای حوزه شینگن نیست. همان طور که می دانید در صورت ریجکت شدن ویزای شینگن می توانید دو تا چهار ماه پس از آن دوباره اقدام نمایید و اقدام مجدد بلافاصله وجود ندارد. اما کانادا این امکان را در اختیار شما قرار داده است.

همان ایمیلی که به سفارت ارائه داده اید تنها راه شما برای ارتباط با سفارت خواهد بود. پیگیری پاسخ سفارت در موارد مختلفی قابل استفاده است. به عنوان مثال سفارت با گذشت پنج ماه به شما پاسخی نداده باشد یا موارد دیگری که هر روز با آن برخورد داریم. البته علاوه بر ایمیل از طریق اکانت خود نیز می توانید پیگیر روند پرونده خود باشید.

 

دلایل ریجکت ویزای کانادا

ریجکتی شما به هیچ چیز و هیچ کس بستگی ندارد به جر مدارکی که ارائه می دهید. با مدارکی که به سفارت ارائه می دهید می توانید به راحتی ویزای این کشور را اخذ کنید. در ادامه عواملی که ممکن است سبب ریجکتی شما شوند را خواهیم گفت:

علت ریجکتیتوضیحات
مدارک ناقصدر صورتی که کوچک‌ترین نقصی در مدارک شما دیده شود، پرونده شما رد خواهد شد. مدارک شما به خصوص فرمی که می خواهید به سفارت ارائه دهید باید کامل باشد. نقصی که در مدارک شما به خصوص در فرمی که به سفارت ارائه می دهید باشد، ممکن است باعث رد شدن درخواست شما باشد.
مدارک غیر واقعیدر صورتی که مدارکی که ارائه می دهید جعلی باشند و سفارت آن را بررسی کند و به این نتیجه برسد نیز ریجکت خواهید شد. در جمع آوری مدارک دقت کنید و صداقت به خرج دهید.
تردید آفیسر سفارتدر صورتی که افسر سفارت احساس کند که قصد ترک خاک کشور کانادا را ندارید و در کشور مقصد خواهید ماند، با درخواست شما موافقت نخواهد کرد.
ضعف مدارک در نمایش وضعیت مالیباید مدارک مالی مناسبی را به سفارت ارائه دهید. سفارت این مدارک را بررسی می کند و پاسخ را به شما ابلاغ می کند. دقت داشته باشید که مدارک شما باید استانداردهایی را داشته باشد تا قابل بررسی باشد.
ضعف مدارک در نشان دادن وابستگی به ایراندولت تمام کشورهای توریستی نگران این موضوع هستند که خاک کشور آن ها توسط گردشگران اشغال شود. در این صورت حق شهروندان نابود خواهد شد و کشور رو به ویرانی خواهد رفت. به همین دلیل نکته مهمی که مدارک شما باید به نمایش بگذارد وابستگی شما در ایران و به خانواده و دارایی شما است.

دلایل ریجکت ویزا

نکات مهم برای مدارک درخواست آنلاین ویزای کانادا

اگر تصمیم دارید خودتان برای درخواست روادید اقدام کنید حتما به این نکات توجه کنید زیرا ممکن است به علت تجربه کمی که در این زمینه دارید درخواست شما از طرف آفیسر رد شود، پس با دقت به این نکات مهم توجه کنید:

 • از تمامی مدارک باید اسکن کنید. دقت داشته باشید که از تمامی صفحات اسکن تهیه نمایید.
 • ارائه لیست بیمه تأمین اجتماعی الزامی است.
 • اگر قصد ارائه سند مالکیت اتومبیل رادارید حداقل باید بالای صد میلیون تومان قیمت داشته باشد.
 • دقت داشته باشید بلیط و هتلی که رزرو می‌کنید قابلیت بازگشت داشته باشد. درصورتی‌که سفارت با درخواست شما موافقت نکند باید بلیط خود را کنسل کنید.
 • درصورتی‌که شخص فرستنده دعوت‌نامه دارای خانه باشد، شما می‌توانید با هماهنگی محل اقامت خود را منزل ایشان معرفی کنید.

مشاوره درخواست ویزا

مشاوره درخواست ویزا

مشاورین مجرب و متخصص ما در پشتیبانی سایت وقت سفارت کانادا در خدمت شما هستند. برترین خدمات را با نازل ترین خدمت ارائه می دهیم زیرا معتقد هستیم رضایت مشتری مهم ترین دارایی ما باید باشد. برای این که موفق به اخذ ویزای این کشور شوید کافی است که با ما در تماس باشید.همان طور که می دانید نکته مهمی در این بین وجود دارد و آن تجربه است.

زمانی که شما برای انجام کاری تجربه کافی را داشته باشید، درصد خطای شما به صفر خواهد رسید. تجربه سبب می شود که خطاهای تکراری را انجام ندهید و بهترین راه را انتخاب کنید تا به نتیجه برسید.

در ارائه مدارک همان طور که اشاره کردیم چیدمان نیز بسیار اهمیت دارد. نحوه چیدمان و استاندارهای آن توسط مشاورین ما بارها و بارها آنالیز شده است. با رعایت این استانداردها در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای کانادا خواهید شد و سفری خاطره انگیز را آغاز خواهید کرد.

درباره ی مشاور کانادا

مطلب پیشنهادی

جواب ویزای کانادا

یکی از سؤالات عمده ای که همواره ذهن بسیاری از مهاجران به مقصد کانادا را …

85 دیدگاه

 1. ضمن عرض سلام از ارایه اطلاعات شما تشکر دارم اگر امکان دارد نحوه ثبت در سفارت را نیز توضیح دهید .

 2. سلام
  از زمان ثبت نام تا زماني كه سفارت جواب بده چقد زمان ميبره؟

  • سلام روزتون بخیر
   این زمان متغیر هستش ولی از زمان ثبت نام و انگشتنگاری بین 3 هفته تا 60 روز زمان میبره تا سفارت به شما جواب رو اعلام کنه

  • با سلام و احترام
   لطفاً راهنمایی بفرمائید دانش آموزان سال چهارم، بعد از فراغت از تحصیلات مدرسه چگونه می توانند برای ادامه تحصیلات تکمیلی به کانادا مهاجرت نمایند.
   با سپاس

 3. سلام ممنون از توضیحاتتون
  من برای نورزرو 97 میخوام تورنتو باشم چه زمانی برای ثبت نام اقدام کنم بهتره؟

  • سلام وقتتون بخیر
   باتوجه به پروسه زمانی آماده سازی مدارک تا پاسخ دهی سفارت که معمولا بین 15 تا 2 ماه زمان میبره الان اقدام کنید زمان مناسبی خواهد بود.

 4. سلام
  داشتن دعوتنامه كانادا در روند ويزا شدن ميتونه كمك كنه؟

 5. سلام وقت بخیر
  من پارسال برای کانادا اقدام کردم متاسفانه ویزا نشدم الان میتونم دوباره اقدام کنم؟

  • سلام روزتون بخیر بله مشکلی نداره فقط با کارشناسای ما حتما صحبت کنید که مجدد این اتفاق براتون رخ نده

 6. من ۵ سال پیش از آلمان شینگن داشتم دیگه سفر اروپا نداشتم تمکن و مدارک شغلیمم کامله اگر اقدام کنم مولتی ۵ ساله رو میتونم بگیرم؟ چون همکارم شرایطش مثل من بود و شرکت شما اقدام کرد ویزا شد.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام داشتن این سفر آلمان خیلی میتونه بهتون کمک کنه ولی درنهایت باید مدارکتون کامل چک بشه که با کمترین ریسک اقدام کنید
   بهتره یه مشاوره حضوری داشته باشید

 7. سلام
  آیا برا اخذ ویزای تحصیلی هم نیاز به ارائه مدارک جهت احراز تمکن مالی نیازه؟

 8. من ١ سال پيش از كانادا ريجكت شدم الان اقدام كنم هزينه انگشتنگاري رو مجدد بايد بدم؟؟؟

 9. ممنون توضیحاتتون کامل بود اگه درمورد مهاجرت به کانادا هم توضیح بدین ممنون میشم

 10. سلام خسته نباشيد،من ساله ٨٠ براي رفتن به كاناداباهمسرم اقدام كرديم وپذيرش شديم اما من باايشان نرفتم ايا مداركم درسفارت موجوده يابايد مجدد اقدام كنم؟

  • سلام
   درهر صورت پس از اتمام تاریخ ویزا باید مجدد اقدام کنید اما اگر در ده سال گذشته انگشتنگاری کرده بودید نیاز به انگشتنگاری نبود ولی در حال حاضر به صورت کامل باید اقدامات درخواست ویزای کانادا رو انجام بدین.

 11. سلام داشتن يه ويزاي شينگن كه مربوط به سال ٩٥ هست ميتونه به پروندم كمك كنه؟

  • مشاور کانادا

   سلام بله اما قوی بودن پرونده تنها به داشتن ویزای شینگن مربوط نمیشه و باید کلیه مدارکتون بررسی بشه

 12. من تمام مدارکم طبق چیزی که نوشتین کامل ولی تمکنم کمه شانسمو کم میکنه؟

 13. ویزا برای مجردها که میخوان اقامت داعئم داره یانه

 14. سلام
  قيمت ويزاي كانادا همه جا ٢٥٠٠ دلار ميدن شما چجوري ميزنيد ٣٠٠دلار؟؟؟؟

  • مشاور کانادا

   سلام روزتون بخیر
   به علت عدم اگاهی کافی در این زمینه میشه هر قیمتی که بخوای بگیری از مسافر، متاسفانه

 15. سلام وقت بخیرمیتونم برای کاربه کاندادبرم اتباع اڢغان هستم مقم ایران سابقه خدماتی وبنای ساختمان

 16. سلام
  آیا تمکن مالی که از بانک گرفتم اگر به دلار آمریکا باشد اشکالی دارد؟

 17. سلام من مجرد ۳۷ سالمه شینگن ندارم ولی مدیر فروش کارخانه با درامد ۱۰ تا ۱۵ م و سابقه بیمه هم دارم بالانس مالی حدود ۲۵۰ م و مانده ۱۰۰ م سابقه سفر هم ترکیه و صربستان دارم اگه دعوت نامه برام بزارید چن درصد ویزا کانادا رو میگیرم و اینکه ضمانت بازگشت هم دارید یا خیر

  • مشاور کانادا

   سلام روزتون بخیر
   با توجه به کامل بودن مدارکتون با درج دعوتنامه در پرونده تا 80 درصد امکان ویزا شدن پروندتون بالا میره
   خیر ضمانتنامه نیاز نیست

 18. سلام ایا امکان بررسی و کمک برای اپلودمدارک ویزای تحصیلی دخترم هست؟؟

 19. قیمت ویزای توریستی ۱۸۵ دلار هست ، چطوری ۲۵۰۰ دلار هست ، اگر می تونستم ورق سفارت کانادا براتون می فرستادم ، خدا خوش نمی اد ، این قدر پول گرفتن ، ۵۰۰ تا یا ۱۰۰۰ تا بخورید ، نه دیگه این قدر

  • مشاور کانادا

   سلام فکر میکنم با شرکت دیگه اشتباه گرفتین ما همچین هزینه ای نمیگیریم کل هزینه دریافتی ما 300 دلار هست که 185 تا واریزی سفارت رو هم انجام میدیم

 20. شما چقدر می‌گیرد ، فقط برای فرم کردن ویزا توریستی ، امیدوارم زیاد نباشه

 21. سلام امکان تاسیس یک شرکت واسپانسری شخصی دیگردرکانادا وصدور ویزا وجود دارد میتونید راهنمایی بفرمایید؟

 22. من برای کریسمس میخوام کانادا باشم برای ویزای کی باید اقدام کنم؟و مدارک باید به انگلیسی ترجمه بشه؟مدرک زبان تاثییر داره؟

  • مشاور کانادا

   سلام دو الی سه ماه قبل از تاریخ سفر باید اقدام کنید که اگر دیر جواب ویزاتون اومد به سفرتون برسید

 23. سلام. ببخشید مانده حساب بانکی برای هر نفر چقدر باید باشه که مورد قبول قرار بگیره؟ من با همسرم میخوام اقدام‌کنم باید با یک اکانت درخواست بشه یا هرنفر جدا اکانت داشته باشه؟ و اینکه من و همسرم هردو مدارک شغلی داریم باید هر دو نفر حساب بانکی گردش بدیم یا فقط همسرم کافیه گردش حساب بده؟

  • سلام تمکن مالی اگر برای هر نفر حدود 150 میلیون تومان به بالا باشه شانس یشتری دارین و بهتره تمام مدارکتون رو ارائه بدین هم مدارک شغلی شما هم همسرتون

 24. اینجاب میرزا حسین نوروزی از افغانستان ولایت دایکندی بنده دانشجوی مدرسه لسیه سنگموم بنده هزینه برای تحصیل نداشتم بصورت اجبار فراری به ایران شدم

 25. سلام من لیست مدارک لازم رو توی سایت سفارت دیدم وقتی دوستم اپلای میکرد ولی برای شناسنامه و اشتغال به کار
  و مثلا سند مالکیت گزینه ای نبود که بتونه آپلود کنه و دوستم فکر میکنه به همین خاظر ریجکت شد. شما چطور میگین که میشه همه این مدارک رو آنلاین بهشون داد؟ آیا حضوری باید اپلای کرد که همه مدارک رو بشه داد؟
  مرسی

  • سلام روزتون بخیر
   سایت کانادا برای هر مدرک فیلد جداگانه ای نداره هر مدرک تو دست بندی خاصی قرار میگیره و کلیه مدارک باید تو دسته بندی درست خودش آپلود بشه وگرنه ریجکت میشین

 26. سلام و خسته نباشيد
  دخترم امسال سال يازدهم رياضي هست ميخواستم براي سال آينده كه دوازدهم ميره ويزاي دانش آموزي بگيرم و ديپلم را انجا بگييره چند سوال داشتم اول اينكه آيا ديپلم را كانادا بگيرد مزيتي دارد يا نه ايران بگيرد و براي دانشجويي اقدام كنم و اينكه مادر مي تواند همراه فرزند باشد و ويزاي چند ساله مي دهند هم براي تحصيل و هم به مادر ؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  • درود
   بله اگر دیپلمشون رو از کانادا بگیرن برای مراحل بعدی بهتر هستش و اینکه ویزای دانشجویی در حال حاضر سخت گیری زیادی داره، برای همراه هم بله امکانش هست همراهشون باشن فقط اینکه باید شرایط خوبی داشته باشن که سفارت با اونها موافقت کنه

 27. سلام وقت بخیر برای ویزای کانادا باید کارت پایان خدمتمونو بزاریم؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • سلام و درود دوست عزیز
   بله الان مدتی هست که سفارت برای مواردی که ویزا میشن درخواست ارسال کارت پایان خدمت و اطلاع از اینکه کجا و چه زمانی خدمت سربازی انجام شده میکنه پس هنگام ثبت نام توی مدارکتون بزارید خیلی بهتره

 28. سلام و عرض ادب
  خانمم از دانشگاه بریتیش موقعیت پست داک فول فاند گرفتن، و همچنین ایشون پارسال از آمریکا هم فول فاند موقعیت ئست داک گرفته بودن و آمریکا دو نفری اقدام کرده بودیم و هر دوتامون کلیر شدیم ولی متاسفانه چون روند کلیر شدن طولانی شد موقعیت اونجارو از دست دادیم.از لحاظ کاری هم که من خودم یه شرکت ثبت نشده دارم و قراردادامو با اون میبندم و خانمم جایی استخدام رسمی نییستن و میخوان از دانشگاه یه نامه ای بگیرن.حالا من سوالم اینه که با توجه به شرایط مختصری که خدمتتون عرض کردم آیا با توجه به اینکه ما از آمریکا کلیر شدیم و خانمم یه فرصت مطالعاتی 6 ماهه هم استرالیا رفته بودن، آیا ما دو نفری اقدام کنیم یا خانمم اول اقدام کنن و بعد من اقدام کنم.شانس کدوم حالت بیشتر.
  و اینکه هر دومون هم دکتری هستیم.

  • سلام روزتون بخیر
   در هر صورت و هر مدلی که برای کانادا بخواین اقدام کنید بهتره ابتدا همسرتون اقدام کنن ولی چون شرایط و نوع ویزایشون و پذیرش مناسبی دارن برای ویزا شدن به صورت همراه هم شانس دارید و مشکلی برای پرونده ایجاد نمیشه اما تکی اقدام کردن میزان ریسک شما رو پایین میاره

 29. ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

 30. سلام خسته نباشید
  شما برای ویزای کانادا وقت سفارتم میگیرید؟

 31. سلام من تازه اقدام کردم متاسفانه یک روزه جواب ویزام اومد ریجکت شدم با دلایل الکی من دو تا شینگن دارم ولی سابقه سفر رو هم برام زده بود اطلاع دارین چرا اینکارو میکنن؟

  • سلام درود
   بله متاسفانه از آبان ماه و یه کم قبل تر از اون سخت گیریا زیاد شده بود که بعد از آبان این سخت گیریا چند برابر شد و طبق شواهد و اطلاعاتی که بدست اومده نشون میده که در بیشتر موارد پرونده مسافرای ایرانی رو اصلا بررسی نمیکنن.البته این شرایط همیشگی نیست و قطعا شرایط بهتر میشه.

 32. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من همسرم کانادا دانشجو هستن و من از روی ویزای ایشون میخوام اقدام کنم
  دو تا سوال خدمتتون دارم
  1: من مدارک و دادم ترجمه کردن شناسنامه خودم و همسرم برای ترجمه دادم قسمت توضیحات و کپی نگرفتن از هر دومون بدم اصلاح کنم؟
  2: زمانی برای انگشت نگاری میریم چه مدارکی رو باید با خودمون ببریم سفارت؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  • سلام وقت بخیر
   بدین اصلاح کنن بهتره و اگر به صورت آنلاین اقدام کردین فقط پاسپورت و برگه بیومتریک در غیر این صورت باید کل مدارک رو ببرید

 33. سلام و احترام
  ببخشید من تغییر سن توی شناسنامم انجام شده و در قسمت توضیحات نوشته شده موقع ترجمه شناسنامه اون صفحه کپی نشده. و من هم اصلاح نکردم.ثبت نام آنلاین که انجام دادم و مدارک اسکن شده رو آپلود کردم باعث ریجکتم میشه؟>

  • سلام وقت بخیر
   بله به احتمال زیاد برای شما بزنن که به سوالات با صداقت پاسخ ندادین و یک ماه به شما زمان بدن که با مدارک ثابت کنید که این تغییر سن قانونی بوده در صورت ریجکتی فقط به این علت نگران نباشید قابل حل شدن هستش

   • سلام مجدد
    ببخشید شما گفتین با مدارک باید ثابت کنم یعنی اگه خواستن همون صفحه توضیحات رو ترجمش و اپلود کنم؟

 34. سلام.وقتتون بخیر
  ببخشید من همسرم کانادا دانشجو هستن .بعد عروسی من هم میخوام با ایشون برم.برای
  گرفتن ویزا برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟ و از چه سایتی باید آنلاین ثبت نام کنم
  ممنون از راهنماییتون

 35. سلام من مجرد هستم 28 سالمه پروانه نظارت و اجرا ساختمان دارم
  دانشجوی ارشد دانشگاه بهشتی هستم ( مهندسی در سوانح طبیعی)
  آیلتس ندارم
  گردش حسابمم بد نیست
  دوتا جواز ساختمانم به نامم هست
  اقدام کنم نتیجه میتونم بگیرم؟

  • سلام وقت بخیر امین عزیز
   بررسی شانس ویزای کانادا شدن شما علاوه بر مواردی که فرمودین به موارد دیگه ای هم بستگی داره بهتره شما از طریق راههای ارتباطی با شرکت تماس بگیرید همکاران بخش ویزای کانادا به صورت کامل و کاملا رایگان سوالات شمارو پاسخ بدن.

 36. سلام و عرض ادب، خسته نباشید، بنده ۲۹ سال سن دارم، متاهل هستم و دوتا فرزند دارم، معافیت دائم دارم و کارمند رسمی هستم با حقوق حدودا ۴۵۰۰، سند زمین و خونه و ویزای شینگن ندارم، ولی میتونم مانده حساب ۲۰۰ میلیونی ارائه بدم، عموم مقیم کانادا هستن و وضعیت مالی خوبی دارن اونجا، میخوان برام دعوتنامه ارسال کنند و کلیه هزینه سفرم رو تقبل میکنن، امکان ارائه مدارک مالیاتی هم هست، من قصد دارم تنها به کانادا سفر کنم، با این شرایطی که عرض کردم چقدر شانس ویزا وجود داره؟ توصیه ی خاصی دارید؟ 

  • مشاور کانادا

   سلام و درود
   داشتن دعوتنامه به شما کمک زیادی میکنه ولی از اونجاییکه عمو جز بستگان درجه یک حساب نمیشه نمیتونه نبود سابقه سفر قوی رو پوشش بده اگر قصد ندارید هزینه کنید میتونید برای ویزای کانادا با دعوتنامه درخواست بدین سانستون رو امتحان کنید اگر با درخواست ویزاتون موافقت نشد ، ویزای شینگن بگیرید بعد اقدام کنید مجدد.

 37. سلام وقتتون بخیر
  ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین

  1: من همسرم با ویزای تحصیلی کانادا هستن و من با ویزای همراه میخوام اقدام کنم. تمام مدارک و ترجمه کردم
  تغییر سن داشتم داخل شناسنامه اما توی صفحه توضیحاتم نوشته نشده این موضوع باعث ریجکتی میشه موقع گرفت ویزا؟

  • مشاور کانادا

   سلام درود
   این مورد به تنهایی باعث ریجکتی ویزای کانادا شما نمیشه اگر شرایط ویزا شدن رو داشته باشید از شما میخوان که برای اثبات این موضوع مدارکی رو بهشون ارائه کنید که اون موقع میتونید مجدد این مستندات روبراشون ارسال کنید.

 38. سلام. بیمه نامه رو از کجا میتونم بگیرم؟

  • سلام
   اگر منظور بیمه مسافرتی هستش هم همکاران ما میتونن در خدمتتون باشن هم اکثر دفاتر بیمه و دفاتر خدمات مسافرتی

 39. سلام و عرض ادب
  همسر من کانادا دانشجو هستن با ویزای تحصیلی من الان اقدام کردم برای گرفتن ویزا همراه.سوالی که خدمتتون داشتم اینه من توی شناسنامه تغییر سن داشتم و داخل صفحه توضیحات شناسنامه هست این قسمت رو هم ترجمه ش و باید آپلود کنم؟
  مشکلی برای گرفتن ویزا برام پیش نمیاد؟

  • سلام و درود
   خیر این مورد سبب ریجکتی نمیشه ولی اگر شرایط ویزا شدن رو داشته باشید برای این مسئله ممکنه از شما بخوان مدارکی برای اثبات این موضوع و رفع ابهام براشون ارسال کنید.

 40. سلام من یک افغان هستم منم میتوانم ویزا کانادا را هم بگیرم

  • مشاور کانادا

   سلام وقت بخیر
   امکان اخذ ویزای کانادا برای تمامی افراد وجود داره در صورتی که شرایط مورد نظر سفارت رو داشته باشید بله این امکان برای شما هم وجود دارد.

 41. سلام ممنون از اینکه با حوصله جواب میدین من 30 سالمه و لیسانس عمران دارم ومدرک دیوارچینی bricklayer (بنا) از فنی حرفه ای با 7 سال سابقه بیمه وضع مالیم هم بد نیست . اونجورکه من حساب کردم برای ساسکاچوان امتیازم 65 میشه . با این امتیاز امیدی هست یا نه . کسی رو هم اونجا ندارم ممنون

  • مشاور کانادا

   سلام و درود با توجه به شیوع ویروس کرونا باید صبر کنید تا شرایط به حالت عادی برگرده که بهتر بتونیم کمکتون کنیم.

 42. با سلام و خسته نباشید
  در فرمهای مولتی کانادا قسمتی که signiture خواسته به چه صورت باید پر شود؟
  با تشکر

 43. سلام در حال حاضر میشه از آنکارا برای ویزای کانادا اقدام کرد؟

  • سلام و درود میلاد عزیز
   بله شما هم امکان درخواست دارید هم انگشتنگاری اما سعی کنید مدارکتون کامل باشه و با ریسک کمتر اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *