خانه / ویزا / دعوتنامه کانادا با قیمت باورنکردنی

دعوتنامه کانادا با قیمت باورنکردنی

دعوتنامه کانادا  :برای سفر به کشور دیدنی کانادا با داشتن دعوتنامه کانادا، راحت تر می توانید ویزای این کشور را اخذ کنید. با اخذ ویزای کانادا که در انواع مختلفی ارائه می شود می توان به این کشور سفر کرد. در این مقاله قصد داریم تا اخذ ویزای کانادا به صورت توریستی و نه برای مهاجرت را توضیح دهیم.برای اخذ ویزای توریستی در حالتی که قصد دیدن اقوام خویش را دارید می توانید یک دعوت‌نامه از شخص ارائه دهید. به این ترتیب می توانید مدارک خود را به صورت کامل تر به افسر سفارت ارائه دهید. ویزای توریستی کانادا به مسافران این امکان را می دهد تا در مدت محدود در این کشور به گشت و گذار بپردازند.

انواع دعوتنامه کانادا :

 

دعوت‌نامه کانادا

 

دعوتنامه توریستی یا بازدید از اقوام

دعوتنامه ای که از سوی دوستان و یا اقوام ارسال می شود، یکی از مرسوم ترین دعوتنامه ها می باشد. به این ترتیب شما می توانید این دعوتنامه را که از ارزش بالایی هم نسبت به دیگر دعوتنامه ها برخوردار است، به سفارت کشور کانادا ارائه دهید. دقت داشته باشید که این دعوت‌نامه حتماً باید از سوی شخص حقیقی ارسال شود.

دعوتنامه تجاری کانادا

برای اخذ ویزای تجاری هم نیاز دارید تا یک دعوت‌نامه از شرکتی معتبر داشته باشید. این دعوت‌نامه حتی ممکن است تنها برای شرکت در یک کنفرانس برای شما صادر شود، اما باز هم در روند اخذ ویزای شما تأثیر مثبت خواهد گذاشت. برای اخذ ویزای تجاری باید حتماً از سوی شرکتی معتبر و برای کاری خاص دعوت شوید.

دعوتنامه تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا هم در صورتی صادر می شود که شخص از دانشگاه معتبر کانادایی برگه ای داشته باشد که وی را برای ادامه تحصیل پذیرفته باشد. به این ترتیب شخص با ارائه مدارک همراه با این دعوت‌نامه می تواند به راحتی ویزای مورد نظر خود را اخذ کند و سفر خویش را آغاز کند.

شرایط دعوتنامه کانادا چیست؟

دعوتنامه کانادا باید شرایطی داشته باشد که از جمله آن ها این است که از سوی شخص ارسال شود. زمانی که دعوت‌نامه شخصی دریافت می کنید از ارزش بیشتری برخوردار است زیرا نظر افسر سفارت را بیش از دیگر دعوتنامه ها به خود جلب می کند. این دعوت‌نامه باید از سوی شخصی باشد که اقامت دائم یا موقت کشور کانادا را داراست و یا شهروند این کشور می باشد.دعوت‌نامه شخصی اگر با مدارک شخص فرستنده همراه باشد از ارزش بالاتری برخوردار خواهد بود. این مدارک شامل برگه ای که نشان دهنده مالیات است می باشد. از دیگر مدارک می توان به مدارک مالی شخص هم اشاره کرد که به وی نزد افسر سفارت مقبولیت بیشتری می بخشد.

البته این دعوتنامه حتماً باید از سوی شخصی باشد که با شما نسبتی دارد. این نسبت ممکن است خانوادگی و یا دوستی باشد. دقت کنید که دعوتنامه نامه ای رسمی از کانادا است و باید در دفتر اسناد رسمی کانادا مهر شده باشد تا مورد قبول واقع شود. مهری که بر روی این دعوت‌نامه درج شده است باید برجسته باشد.

نکته دیگری که درباره دعوتنامه شایان ذکر است، درباره مسئولیت می باشد. این که شخصی برای شما دعوت‌نامه ارسال کند بدین معنا نیست که مسئولیت شما را عهده دار است. در حقیقت با خطای شما وی جریمه نخواهد شد و تنها شما هستید که مسئول اعمال خود در کشور کانادا می باشید.البته در میان دعوت‌نامه، شخص مدعو می تواند بندهایی را اضافه کند تا نشان دهنده مسئولیت وی در قبال شخص متقاضی باشد. زمانی که افسر سفارت بررسی دعوتنامه کانادا را آغاز کند، هر یندی که نشان دهد شخص فرستنده مسئولیت بیشتری در قبال شما دارد و شما را به منزل خویش نیز راه می دهد نظر وی را بیشتر جلب خواهد کرد.

چرا باید دعوتنامه کانادا داشته باشیم؟

این که دعوتنامه کانادا داشته باشید یا نداشته باشید هیچ الزام و اجباری ندارد. وجود دعوت‌نامه در پرونده بر روی روند اخذ ویزای کانادا تأثیرگذار خواهد بود. اما این دعوت‌نامه سبب نمی شود که به صورت قطعی ویزا شوید. نکته دیگر این است که هیچ الزامی برای وجود دعوت‌نامه در میان مدارک شما وجود ندارد.در حقیقت هر مدرکی که سبب شود تا نظر افسر سفارت را جلب کنید، بهتر است که در پرونده شما ظاهر شود. این مدارک می تواند دعوت‌نامه کانادا باشد یا مدارک مالی، کاری، تحصیلی و هر آنچه که سبب شود بهتر ویزا شوید. ناگفته نماند که داشتن ویزای شینگن نیز در اخذ ویزای کانادا مؤثر است.

برای این که دعوت‌نامه کانادا را اخذ کنید می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان تماس حاصل نمایید. مشاورین ما این جا هستند تا در کمترین زمان ممکن ویزای کانادا را برای شما اخذ کنند. شما می توانید از سایر خدمات ما نیز استفاده کنید.برای اخذ ویزای کانادا نیاز به چراغی دارید که راه را برای شما روشن کند. این چراغ در حقیقت تجربه ای است که افراد دیگر کسب کرده اند و حال در اختیار شما قرار می دهند. ما این جا هستیم تا هر آنچه نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم تا موفق شوید ویزای این کشور را اخذ کنید.

دعوت‌نامه ای که بر روی پرونده شما قرار می گیرد، تمام استانداردها را خواهد داشت. علاوه بر اخذ دعوت‌نامه می توانید از دیگر خدمات ما نیز استفاده کنید. یکی از برترین خدمات ما در حوزه ویزای کانادا ارائه سرویس پیکاپ پاسپورت کانادا است که می توانید به راحتی ویزای کانادای خود را اخذ کنید.

دعوتنامه کانادا باید چگونه باشد؟

دقت داشته باشید که در این راه ممکن است برخی از افراد سودجو با دریافت هزینه های گزاف از شما اقدام به گذاشتن دعوت‌نامه دروغین برای شما نمایند. باید بسیار هوشیار باشید تا دعوت‌نامه را به درستی تشخیص دهید و دچار مشکلات لاینحل نشوید. یکی از مهم ترین نکات دعوت‌نامه داشتن مهر برجسته است.

همچنین دقت کنید که این دعوت‌نامه حتماً دارای تاریخ و امضا باشد تا ارزش داشته باشد. در صورتی که تاریخ دعوت‌نامه گذشته باشد و یا فاقد تاریخ باشد، دیگر ارزش حقوقی نخواهد داشت. در حقیقت چنین دعوت‌نامه ای قابل استفاده نخواهد بود و تأثیری هم در پرونده شما نمی گذارد.

دعوت‌نامه باید حاوی دسته از اطلاعات باشد. از مهم ترین اطلاعاتی که باید در دعوت‌نامه درج شود، اطلاعات متقاضی ویزا است. این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی وی به صورت کامل است. یعنی شخص متقاضی باید به طور کامل معرفی شود تا کوچک‌ترین نقصی در دعوت‌نامه یافت نشود.

در ادامه باید اطلاعات شخص فرستنده دعوت‌نامه کانادا درج شود. این اطلاعات هم شامل اطلاعات هویتی فرد، مالی و اطلاعاتی درباره مال و اموال شخص است. در این دعوت‌نامه باید اطلاعات کاملی درباره آدرس منزل نیز درج شود. در صورتی که متقاضی قصد اقامت در منزل فرستنده را داشته باشد، ارائه آدرس الزامی است.در تصویر زیر میتوانید نمونه ای از دعوتنامه معتبر توریستی کانادا را مشاهده بفرمایید.

دعوتنامه توریستی کانادا

شخصی که دعوتنامه ارسال می کند باید چه شرایطی داشته باشد؟

همان طور که گفته شد شخصی که دعوت‌نامه را ارسال می کند باید شهروند کشور کانادا باشد و یا اقامت این کشور را داشته باشد. این شخص باید دارای منزل و شغلی مشخص در کشور کانادا باشد. برای این که بتوانید به کشور کانادا سفر کنید باید دعوت‌نامه شما به صورت قانونی و مهر شده ارسال شود.

شخصی که دعوت‌نامه را ارسال می کند باید شهروند منضبط این کشور باشد تا دعوت‌نامه وی مفید واقع شود. اگر وی به موقع مالیات پرداخت کرده باشد و سابقه کیفری نداشته باشد هم بیش از پیش تأثیر گذار خواهد بود. در کنار تمام این ها اگر شخص فرستنده بتواند همراه دعوت‌نامه رسیدهای مالیاتی خود را نیز ارسال کند، تأثیر بیشتری نیز خواهد گذاشت.

انواع ویزای کانادا

همان طور که گفتیم وقت سفارت کانادا و ویزای کانادا در انواع مختلفی ارائه می شود.  متقاضیان می توانند با توجه به هدف خود از سفر نوع ویزای خود را انتخاب کنند و برای اخذ آن اقدام نمایند. برای اخذ ویزای کانادا می توانید به صورت توریستی، تجاری، تحصیلی و … اقدام نمایید.

ویزای توریستی کانادا به شما این امکان را می دهد تا به مدت نود روز در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشید. می توانید به شهرهای دیدنی این کشور از جمله تورنتو، ونکوور و اتاوا بروید و از جاذبه های آن لذت ببرید. البته بازدید از آبشارهای سه گانه نیاگارا را نیز فراموش نکنید.

از دیگر ویزاهایی که می توانید بگیرید ویزای تجاری است. در صورتی که صاحب شغل خاصی باشید و یا در این کشور شغل خاصی را پیدا کرده باشید، می توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید. ویزای تجاری به شما این امکان را می دهد تا برای مدت محدودی در خاک کشور کانادا به کاری که مدنظر دارید بپردازید. البته این ویزا برای شرکت در کنفرانس ها نیز صادر می شود.

ویزای تحصیلی هم قابل استفاده توسط دانشجویان و کسانی است که قصد تحصیل دارند می باشد. برای اخذ این ویزا باید کلیه مدارک تحصیلی خود حتی ریز نمرات دانشگاهی را نیز ارائه دهید. در کنار ارائه این نمرات باید برگه ای از یک دانشگاه معتبر در کانادا نیز داشته باشید.

انواع دیگری از ویزا نیز وجود دارد. یکی از این انواع ویزای الحاق به همسر است. زمانی که همسر شما شهروند یا مقیم کانادا باشد می توانید با اخذ ویزای الحاق به همسر به این کشور سفر کنید. البته همسر شما می تواند دعوت‌نامه ای برای شما ارسال کند تا موفق به سفر شوید.

دعوتنامه کانادا چه مدت اعتبار دارد؟

همان طور که گفته شد تمام دعوتنامه ها دارای تاریخ می باشد. هنگامی که تاریخ دعوت‌نامه برسد، اعتبار دعوت‌نامه به پایان می رسد و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. دعوت‌نامه های تجاری، توریستی، سوپر ویزا، کاری، تحصیلی و خویشاوندی دارای اعتبارهای مختلفی می باشند که باید با توجه به آن برنامه سفری خود را آغاز کنید.

درباره ی مشاور کانادا

مطلب پیشنهادی

انگشت نگاری سفارت کانادا

ویزای کانادا و گرفتن وقت سفارت در این کشور یکی از مباحث چالش برانگیزی است …

42 دیدگاه

 1. سلام لطفا هزینه خرید دعوتنامه توریستی رو اگه امکان داره بفرمایین با تشکر

 2. دعوتنامه به چه صورتی ارسال میشه؟معتبر هست؟هزینش چقدره؟

 3. سلام وقتتون بخیر

  من ارایشگر مردانه حرفه ای هستم و نه سال هست که سابقه کار در ایران را دارم. شما میتونید دعوت نامه کاری از کانادا برام بفرستید برای کار در ان کشور? لطفا هزینه دعتوتنامه رو هم بفرمایید مرسی

  • مشاور کانادا

   سلام متاسفانه فقط با دعوتنامه کاری نمیتونید ویزای کاری بگیرید داشتن دعوتنامه خالی کافی نست بهتره با شماره های شرکت تماس بگیرید تا راهنمایی لازم رو دریافت کنید

   • سلام من یک آشنا در کانادا دارم که دعوتنامه برام میفرسته.میشه از طریق دعوت نامه اقامت داعم برای تحصیل گرفت؟

    • سلام
     خیر دعوتنامه فقط برای ویزای بایدید از اقوام استفاده میشه برای ویزای تحصیلی باید پذیرش داشته باشید.

 4. سلام اگه یکی از اقوام برام دعوتنامه بفرسته هزینه ویزا و اقامت کم میشه و تخفیفی داره؟ شنیدم دعوت نامه هزینه رو که میخوای برای مهاجرت به کانادا بری نصف میکنه

  • مشاور کانادا

   هزینه ویزا که همون 300 دلار میشه که شامل واریزی سفارت هم میشه ولی هزینه اقامت ربطی به دعوتنامه نداره کسی از شما هزینه اقامت نمیگیره

 5. سلام،
  امکان ارسال دعوتنامه تجاری رو دارید؟
  ممنون

 6. سلام من کارخانه لبنیاتی معروفی کار میکنم و گردش مالی متوسط و دوتا ماشین پارس پراید یه خونه 90 متری که آب برق کار به نام خودمه ولی خونه نسخی هست 6 دانگ خونه به نام خودمه وتو کار بورس هستم و مقدار قابل توجهی اوراق دارم به پسر عمه هم کانادا دارم وبه دوست چه چیزهای لازم دارم برای وقت سفارت

  • مشاور کانادا

   سلام روزتون بخیر
   برای اطلاع از شانس ویزا شدن و اینکه چه مدارک دیگه ای به پروندتون اضافه بشه که ویزا بشین بهتره با کارشناسای ما در تماس باشید

  • سلام هزینه دعوتنامه کانادا توریستی چقدر هستش و کار اخذ ویزا انجام میدهید؟؟؟

   • سلام وقت بخیر
    برای استعلام قیمت لطفا با کارشناس مربوطه به صورت تلفنی تماس بگیرید. بله خدمات ویزای کانادا هم انجام میدیم.

 7. درود بر شما من به مدت ۶ سال اقامت کاری ایتالیا داشتم و العان به همراه همسرم و پسرم به مدت ۲ سال هست که ایران هستیم و میخواهیم به کشور کانادا مهاجرت کنیم ولی اگه بشه اول همسر و پسرم رو میخوام بفرستم میخواستم بگم شما میتونید مشاوره بدید چگونه و از چه راهی باید اقدام کنم سپاس

  • مشاور کانادا

   سلام بله در خدمتتون هستیم ساعات اداری با بخش کانادا ما تماس بگیرید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید

 8. سلام من شهروند افغانستان هستم
  ميتوانم ويزه بگيرم
  هزينه اش چقدر است.

 9. سلام.خانوم بنده فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شاهرود هست.با معدل 17.50.و سابقه کار نداره.ایا میشه با دعوت نامه کاری به کانادا مهاجرت کنه؟و هزینش چقدر است.ممنون

 10. آیا اگر خوبشاوند درجه ۱ در کانادا داشته باشیم باید حتما از دعوتنامه اون ها استفاده کنیم ( در صوزتیکه هیچ ارتباطی باهاشون نداریم و امکان گرفتن دعوتنامه از اون ها رو هم نداریم ) و اگر از دعوتنامه یک دوست یا مدیر کاری استفاده کنیم ریجکت می شیم ؟

  • سلام
   داشتن دعوتنامه حتما باعث ویزا شدن یا حتما ریجکت شدن شما نمیشه.
   داشتن دعوتنامه از اقوام نزدیک درصد بیشتری به شما کمک میکنه ولی اینکه از دوسانتون بگیرید هم مشکلی نداره و باعث ریجکتی شما نمیشه

   • بعضی افرادی که کار ویزای کانادا رو انجام میدن به من گفتن که اگر خانواده درجه یک در کانادا داشته باشی و اونها برات دعوتنامه ندن دیگه امکان این که ویزا بشی خیلی کمه
    می خواستم نظر کارشناسای شما رو هم بدونم
    ممنون

 11. سلام اگه من بخواهم دعوت نامه هزینه اش پرداخت کنم میتونم بادوفرزندم به کانادا ببین وا یا شما دعوت نامه راپورت میکنید وهزینه اش چه قدرمیشود

 12. سلام من هم شهروند افغانی هستم میشه کمی راهنمایی کنین مدارکم هم معتبر است

 13. سلام هزینه دعوتنامه به تعداد نفرات حساب میشه یا نه مثلا دعوتنامه یک خانواده ۲ نفره هزینه اش فرق میکنه؟ضمنا من قصد برگشت ندارم باید ملک یا مبلغ گرو بزارم؟سپاس

  • سلام هزینه دعوتنامه ها بستگی به تعداد نفرات شما داره ، اگر به صورت تور اقدام کنید بله باید ضمانتنامه بذارید و اگر خودتون برای دریافت ویزا اقدام کنید خیر لازم نیست چیزی به عنوان ضمانت بذارید

 14. سلام . یکی از سایت های ویزای توریستی نوشته بود . سفارت کانادا اعلام کرده دعوتنامه های شرکتی اعتبار نداره . آیا صحت داره یا نه و آیا دعوتنامه برامون ایمیل میشه یا پست ویا شکل دیگر . چون نوشته بودید حتماً مهر برجسته باید داشته باشه . آیا تاریخ انقضا داره یا نه ؟ ممنون

  • سلام روزتون بخیر
   دعوتنامه های شرکتی و توریستی اعتبار دارند ولی واقعیت این هستش که دعوتنامه های خانوادگی ، اقوام و کاری ارزش بالاتری نسبت به شرکتی دارند.

 15. با سلام خسته نباشین
  ایا هنوز فروش دعتونامه رو دارین ؟! قیمتش چند هستش
  و چه دعوت نامه ای ؟! نمایشگاهی ؟!

  • مشاور کانادا

   سلام روزتون بخیر بله دعوتنامه شرکتی هستش برای استعلام قیمت باید با همکاران تماس بگیرید چون قیمت دعوتنامه تک با خانواده متفاوت هستش

 16. سلام من میخوواستم بدوونم ایا با دعوتنامه یک دوست ک خیشاوندی قبول نمیشه میتوان اقامت کانادارو گرفت؟

  • مشاور کانادا

   سلام و درود
   اگر منظورتون از اقامت اخذ ویزای توریتس مولتی کانادا با دعونامه از دوستتون هست بله میشه

 17. سلام ببخشید من ورزشکارم قهرمانی اای زیادی هم دارم پسرعمم کانادا هست و اونجا زندگی میکنه دکتره میشه منو دعوت کنه برم اونجا اقامت دائم بگیرم ؟

  • مشاور کانادا

   سلام و درود
   بله میتونه دعوتنامه برای شما ارسال کنه ولی گرفتن اقامت به خیلی چیزا بستگی داره که باید با یک وکلیل مهاجرت در کانادا پس از سفر به کانادا صحبت کنید.

 18. سلام من پسرم کاناداست او چگونه باید دعوت نامه بفرستد؟ ودر ایران ایا سفارت کانادا هست. یا نه ؟باید به کشورهای همجوار برم؟ از کجا وچگونه باید شروع کنم

  • مشاور کانادا

   سلام و درود
   بله اگر کارت شهروندی کانادا رو گرفتن میتونن براتون دعوتنامه ارسال کنن. در ایران خیر باید به ترکیه ، دبی و یا یکی از کشورهای همسایه مراجعه کنید.
   برای توضیحات بهتره با ما تماس بگیرید.

 19. با سلام و احترام بنده جهت ویزای توریستی نیاز به دعوتنامه دارم میخواستم شرایط و هزینه را بدانم . متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *